منو


اخبار
1399/5/15 چهارشنبه به مناسبت بزرگداشت روز جهانی مسجد برگزار می گردد؛ مسابقه بزرگ کتابخوانی در بستر فضای مجازی مسابقه بزرگ کتابخوانی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی مسجد توسط اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری و ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، در آستانه بزرگداشت روز جهانی مسجد مسابقه بزرگ کتابخوانی به صورت پیامکی و با همکاری ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد برگزار می گردد.

لیلا ابراهیمیان، کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان در این خصوص گفت: این مسابقه به مناسبت 31 مرداد ماه روز بزرگداشت مساجد واز کتاب «بهداشت و ایمنی مساجد» تالیف محمد تقی قانعیان می باشد.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت فایل pdf کتاب و سوالات مسابقه به پرتال خبری اداره کل کتابخانه های عمومی استان به نشانیwww.shahrekordpl.ir و یا در پیام رسان گپ وابسته به ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد به آدرس khatshekanbook@ مراجعه و پاسخ سوالات را به سامانه پیامکی 10008940381 ارسال فرمایند.

مهلت شرکت در مسابقه 15 مرداد لغایت 6 شهریور ماه می باشد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.