منو

فراخوان

فراخوان هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستار کتاب

اخبار برگزيده

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری خبر داد؛ 

برگزاری ۲۲۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی استان به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها  

 همزمان  با نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ۲۲۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از بزرگداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کتابخانه های عمومی این استان با برگزاری ۲۲۰ برنامه فرهنگی خبر داد.


خلیل مقدم برگزاری نشستهای شعر آئینی توسط محافل ادبی کتابخانه ها، پویشهای کتابخوانی، نشست کتابخوان مجازی، دلنوشته ای به سردار، مسابقات نقاشی و کتابخوانی، بازنمایی کتاب و نشست های معرفتی را از جمله مهمترین برنامه های کتابخانه های عمومی استان در این مناسبت عنوان کرد.


وی اظهار داشت: انس با کتاب از شاخص های فرهنگی این سردار شهید است که با وجود تمام مشغله ها، هر لحظه ای را برای مطالعه مغتنم می شمردند و تقریظ‌هایی بر کتبی ارزشمند نگاشتند و همین ها بیانگر اهمیت کتابخوانی از منظر این شهید والا مقام است، پس شایسته است که ما نیز با عمل به رسالتمان در سنگر فرهنگ مبنی بر تربیت نسلی کتابخوان و فراهم کردن زمینه ای برای موفقیت بیش از پیش ایران سربلند اسلامی مان به مدد کتاب، تداوم دهنده راه این قهرمان ملی و سردار شهیدِ مأنوس با کتاب باشیم
عكس های مرتبط :