منو

فراخوان

فراخوان هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستار کتاب
همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س)؛

 کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری با «بوی بهشت» از علاقه مندان به کتاب میزبانی خواهند کرد

همزمان با میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره(س) مسابقه بزرگ نماز با عنوان «بوی بهشت» ویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، مسابقه بزرگ نماز ویژه گروه سنی خردسال، کودک و نوجوان (۴ تا ۱۵ سال) همزمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) در کتابخانه های عمومی استان در قالب های نقاشی ویژه گروه سنی( ۴ تا ۸ سال) شعرخوانی و قصه گویی برگزار می شود.

منابع این مسابقه شامل کتابهای «هر جا میشه نماز خوند» سروده محمد مهاجرانی، «قصه شیرین نماز» اثر ناصر نادری و کتاب «اولین نماز» سروده زهرا وثوقی می باشد، والدین گرامی با توجه به محدودیتهای ناشی از شیوع ویروس کرونا می توانند با مراجعه به کتابخانه های عمومی سراسر استان، این کتاب را برای کودکان و نوجوانان به امانت بگیرند.

 مهلت شرکت در این مسابقه ۱۵ بهمن 99 لغایت 7 اسفند ماه از میلاد حضرت زهرا (س) تا میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام می باشد.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را با درج مشخصات شامل نام، نام خانوادگی، سن، نام شهر، شماره تماس و نام کتابخانه (در صورت عضویت)، در پیام رسان بله به شماره 09130589809 ارسال نمایند.

به برندگان هر بخش جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.