منو

فراخوان

فراخوان هفتمین جشنواره روستاها و عشایر دوستار کتاب
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛

درخشش سه نفر از اعضای کتابخانه های عمومی استان در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از درخشش سه نفر از اعضای کتابخانه های عمومی استان در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه ملی دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که به صورت برخط و در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد گفت: سه نفر از اعضای کتابخانه های عمومی این استان به عنوان منتخب ملی در این جشنواره ، تقدیر شدند.

فرهاد خلیل مقدم در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی بیان داشت: در این دوره از جشنواره بیش از ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر در استان شرکت کردند که از این تعداد ۱۴۸ نفر به عنوان منتخب استانی برگزیده شدند.

وی با اشاره به اینکه سه نفر از شرکت کنندگان در استان در سطح ملی خوش درخشیدند،گفت: در بخش پویش مجازی کودک، کوثر رفیعی، بخش پویش گروهی در رده سنی کودک، بهراد قاسمی دهکردی و در بخش نقاشی نوجوان معصومه شیخی حائز رتبه های برتر شدند.

گفتنی است آیین اختتامیه دهمین جشنواره کتابخوانی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام، به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السلام و افزوده شدن منابع مرتبط با سیره حضرت امام هادی علیه‌السلام به عنوان بخش ویژه دهمین دوره، یکشنبه ۳۰ آذر ماه به صورت مجازی برگزار شد.