منو


اخبار
آموزش و پرورش

آموزش و پرورش

آموزش و پرورش

آموزش و پرورش
1398/1/11 يكشنبه مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری؛ مسیر تولید فکر خوب در آموزش و پرورش از کتابخانه ها می گذرد مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده تولید فکر خوب و تزریق آن به جامعه از اهم فعالیتهای آموزش و پرورش است و مسیر تولید فکر خوب  در آموزش و پرورش، از کتابخانه ها می گذرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، مدیرکل آموزش و پرورش استان در دیدار با فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: بحث کتابخانه و آموزش و پرورش با هم عجین هستند و آموزش و پرورش به واسطه ارتباطی که با کتاب و کتابخوانی دارد آموزش و پرورش نامیده می شود و قطعاً کار ما به هم وابسته و از یکدیگر جدا نخواهد بود.

فرحناز قائد امینی افزود: امروزه حل بسیاری از مشکلات ما می تواند به واسطه فکرهای خوب انجام شود و امسال نیز که از سوی رهبر معزز انقلاب به نام سال «رونق تولید» نامگذاری شده مسئولیت ما سنگین تر است، باید فکر خوب تولید و به جامعه تزریق کنیم و قطعا مسیر تولید افکار خوب در آموزش و پرورش از کتابخانه ها می گذرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: اگر کودک، کتابخوان تربیت شود از خواندن کتابهای درسی هم لذت می برد و لذت کتابخوانی، دانسته ها را عمیق خواهد کرد و می تواند آینده ای روشن را برای او  رقم بزند. 

وی به ارتباط  مستمر اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل کتابخانه های عمومی اشاره کرد و افزود: امیدوارم این ارتباط دو سویه در سال جدید بسیار مستحکم تر و عمیق تر تداوم یابد و باعث بروز استعدادهای نهفته فرزندان این مرز و بوم گردد.

 قائد امینی ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از اجرای برنامه های کتاب محور کتابخانه ها اذعان داشت: چه در این جایگاهی که هستم و چه در جایگاه یک معلمی که در کلاس با افتخار تدریس می کند از اجرای هر گونه برنامه کتاب محور که باعث شکوفایی و رشد آینده سازان مملکت اسلامی مان باشد با تمام وجود حمایت خواهم کرد.

در این دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن تشکر از حسن همکاری آموزش و پرورش با کتابخانه ها، از آمادگی کامل کتابخانه ها برای تعامل همه جانبه با آموزش و پرورش جهت تعالی و پیشرفت جامعه و پرورش نسلی موفق خبر داد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.