منو


اخبار


1398/11/29 سه‌شنبه توسط کتابخانه شهید آیت جونقان برگزار شد؛ نشستی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در خانواده ارائه برنامه های ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در خانواده در قالب نشستی، توسط کتابخانه شهید آیت جونقان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، تهمینه حیدری مسئول کتابخانه عمومی شهیدآیت جونقان گفت: به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن نشستی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با همکاری پرسنل آموزشگاه متوسطه اول میلاد در محل این کتابخانه برگزار شد.

حیدری افزود: کتابخوانی را می‌توان از مؤثرترین گام‌ها در پرورش شخصیت کودکان دانست و نقش مادران در این زمینه بسیار مهم است به همین دلیل این نشست با حضور مادران دانش‌آموزان و با هدف آشنایی مادران با اهمیت مطالعه،معرفی عوامل جذب کودکان و نوجوانان به مطالعه، آشنایی مادران با محیط کتابخانه و منابع موجود آن برگزار شد. 

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب‌های« خاطر نازک گل»، «گلی برای آخرین پیامبر» و نمایشگاه کتاب از دیگر برنامه های این کتابخانه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) بود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.