منو


اخبار

1398/12/1 پنجشنبه برگزاري ویژه برنامه جشن عبادت در محل کتابخانه اميركبير شهرکرد به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ویژه برنامه جشن عبادت با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در محل کتابخانه اميركبير شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، امیر بنی طالبی، مسئول کتابخانه امیرکبیر شهرکرد گفت: به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ویژه برنامه جشن عبادت با حضور دانش آموزان، اولیا و معلمین دبستان دخترانه پروین در محل این کتابخانه برگزار شد.

وی افزود: در این برنامه فعالیت های فرهنگی متنوعی نظیر اجرای مداحی و مولودی خوانی، نمایشنامه خوانی «ناشنوا و بیمار» از کتاب «چهارمی‌ها (ویژه دانش‌آموزان ابتدایی)» نوشته مسلم قاسمی، مسابقه چیستان و معما از کتاب «چیستان های خواندنی» نوشته احمد وکیلیان، برپایی نمایشگاه کتاب و نیز معرفی برخی از منابع کتابخانه با موضوع حجاب، نماز، عبادت و برکات آن در زندگی انسان انجام شد.

گفتنی است در پایان با اهدای لوح و هدایای فرهنگی، از دانش آموزان و اولیا آنها جهت عضویت و استفاده از خدمات کتابخانه امیرکبیر دعوت شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.