منو


همزمان با ایام الله دهه فجر؛ عصر شعر انقلاب و یادمان سپهبد  شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان بروجن برگزار شد رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن از برگزاری عصر شعر انقلاب همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، همزمان با ایام الله دهه فجر، عصر شعر انقلاب و یادمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور جمعی از مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر، جمعی از شاعران، ادیبان و هنرمندان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان توسط اداره کتابخانه های شهرستان بروجن در محل فرهنگسرای این شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن ضمن تبریک دهه فجر و گرامی داشت یاد و خاطره سردار دلها گفت: شعر هنر زیبایی است که از ذهن انسان تبلور می کند و بر زبان جاری و قلب ها را متحول می سازد و این وظیفه ماست که رشادتها و جانفشانی های آن روزها را در قالب هنر و ادبیات برای نسل جوان بازگو نمائیم.

گفتنی است در ادامه این مراسم شاعران حاضر، اشعاری در وصف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی‌ و دهه مبارک فجر قرائت کردند. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.