منو

توسط کتابخانه مولوی شهرکرد انجام شد؛ نشست نقد و بررسی کتاب «کرانه های ارغوانی» با حضور نویسنده کتاب  نشست نقد و بررسی کتاب «کرانه های ارغوانی» با حضور نویسنده اثر در کتابخانه مولوی شهرکرد برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، کبری حیدری، مسئول کتابخانه مولوی شهرکرد گفت: در این نشست صمیمانه که با حضور داراب ظفریان، استاد دانشگاه؛ فاطمه رضایی، کارشناس منابع اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ جمعی از شعرا، نویسندگان، اعضای انجمن قرآن و عترت و اعضای فعال کتابخانه مولوی برگزار شد، کتاب «کرانه های ارغوانی»  با حضور نویسنده اثر مورد نقد و بررسی قرار گرفت. 

در این برنامه داراب ظفریان، منتقد کتاب ضمن بیان نقاط قوت و ضعف اثر اذعان داشت: تالیف کتاب در زمینه دفاع مقدس با رویکرد مستند سخت و دارای موانع فراوانی است که نویسنده کتاب توانسته به خوبی از این راه پر مشقت عبور کند. 

حسن رضایی خیر آبادی، نویسنده کتاب نیز به مراحل تدوین این اثر اشاره کرد و گفت: این کتاب به شیوه مستند نگاری به تدوین زندگینامه 6 شهید روستای پیر بلوط پرداخته که از میان آنان سه شهید با هم برادر بوده اند.

وی افزود: در این کتاب تلاش کردم تا آنچه درباره زندگی این شهیدان عزیز در دسترس بوده را گردآوری و با بکارگیری نثری روان زمینه کشش و جذب مخاطب برای خواندن خاطرات زندگی این شهدا را فراهم کنم.  

گفتنی است در پایان با اهدا لوح سپاس از نویسنده کتاب تقدیر شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.