منودر روستای شیخ شبان انجام شد؛ برگزاری نشست نقد کتاب در کتابخانه آیت الله سید اسد الله نجفی  نشست نقد کتاب « فرنگیس » با حضور علاقه مندان در کتابخانه آیت الله سید اسد الله نجفی روستای شیخ شبان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست نقد و بررسی کتاب «فرنگیس:خاطرات فرنگیس حیدر پور از هشت سال دفاع مقدس » نوشته مهناز فتاحی با حضور علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در محل این کتابخانه برگزار شد.

در این نشست زهره ابراهیمی، منتقد این اثر ضمن ارزشمند خواندن این کتاب به اهمیت نقد کتاب در کتابخانه های عمومی اشاره و اظهار داشت:نقد کتاب باعث هدایت افراد برای مطالعه با دقت، هدفمند و با دید نقادانه به کتاب می شود.

نویسنده کتاب «از زندان تا زندگی و ابعاد حقوقی دفاع مقدس» افزود: جنگ تحمیلی واقعه بسیار بزرگی برای ایران اسلامی بود که نویسنده اثر توانسته است با صحنه پردازی بسیار خوب گوشه ای از دلاوری های مردمان ایران زمین را در هشت سال دفاع مقدس برای ما به نمایش بگذارد.

گفتنی است در پایان این نشست منتقد کتاب به سوالات و ابهامات شرکت کنندگانِ این نشست در خصوص این کتاب، پاسخ گفت.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.