منو


اخبار
1398/11/19 شنبه رئیس اداره کتابخانه های شهرستان کوهرنگ خبر داد؛ برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در ایام ا.. دهه مبارک فجر رئیس اداره کتابخانه های شهرستان کوهرنگ از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در ایام ا.. دهه مبارک فجر در کتابخانه های این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، الله بخش غیبی حاجیور، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان کوهرنگ از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در ایام الله دهه مبارک فجر با هدف بیان ایثار و از خودگذشتگی های صورت گرفته در راه به ثمر رسیدن این انقلاب برای نسل کودک و نوجوان خبر داد و اظهار داشت: در راستای عمل به مصوبات پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوهرنگ برنامه های متنوع فرهنگی با همکاری سایر دستگاههای شهرستان در کتابخانه های این شهرستان حال برگزاری است که از جمله آنها می توان به برگزاری «جشن شکوفه های انقلاب» با کمک دهیاران، نواختن زنگ انقلاب و برپایی نمایشگاه عکس و کتاب با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، تور کتابخانه گردی و عضویت رایگان در کتابخانه داراب افسر بختیاری چلگرد با همکاری آموزش و پرورش را اشاره کرد.

غیبی طرح «دیوار نویسی» با موضوع اهمیت مطالعه و کتابخوانی با همکاری شهرداری و برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه ای با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و اداره آموزش و پرورش  را از دیگر برنامه های این شهرستان در دهه مبارک فجر عنوان کرد و افزود: ان شاالله بتوانیم با برگزاری هر چه با شکوهتر این ایام قدم کوچکی در راه تداوم راه مقدس امام و شهدا برداریم.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.