منو


اخبار

1398/10/26 پنجشنبه با محوریت برنامه ریزی دهه مبارک فجر؛ پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر وردنجان برگزار شد پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر وردنجان با محوریت برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های فرهنگی در ایام دهه مبارک فجر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر وردنجان به ریاست امیرحسین سلیمی، بخشدار بن؛ عبدالرضا نصیریان، شهردار؛ مهدی طهماسبی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن؛ حجت الله نادری، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بن؛ احمدپایاب، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان و دیگر اعضا انجمن در محل کتابخانه علامه طباطبایی (ره) وردنجان برگزار شد.

در این جلسه بخشدار، با قدردانی از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و کتابخانه شهر وردنجان در برگزاری با شکوه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: دهه فجر ایام مناسبی جهت ترویج کتاب های مفید در راستای مباحث انقلاب و رهنمود های امام راحل(ره)  و کتاب های دفاع مقدس می باشد و کتابخانه های عمومی این فرصت  را مغتنم شمرده و با اجرای برنامه های کتاب محور و برگزاری نشست های کتاب‌خوان و مسابقات فرهنگی در ترویج مبحث کتابخوانی  و نشر آثار ارزشمند انقلاب گام بردارند. 

وی همچنین به تقارن ایام ا.. دهه فجر و چهلمین روز درگذشت سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و اجرای برنامه های فرهنگی با این موضوع را مهم برشمرد.

احمدپایاب، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بن نیز در این جلسه به تعامل آموزش و پرورش و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان با اداره کتابخانه ها اشاره و اظهار داشت: بحث کتاب و کتابخوانی، سهم بسزایی در توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد و ان شاالله با همت مسئولان و تعامل همیشگی شهرداری این جایگاه ارتقا یابد.

در ادامه زهره کریمی، مسئول کتابخانه علامه طباطبایی وردنجان ضمن بیان دستورجلسه، به تشریح مصوبات جلسات قبل و ارائه گزارش تصویری از  برنامه های فرهنگی اجرا شده توسط کتابخانه در هفته کتاب و کتابخوانی پرداخت .

گفتنی است برگزاری مسابقات فرهنگی با همکاری آموزش و پرورش شهرستان، اجرای طرح «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» و برگزاری برنامه های کتاب محور در ایام ا.. دهه فجر، از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.