منو


اخبار

1398/9/26 سه‌شنبه با حضور یکی از اساتید پیشکسوت شعر و ادبیات استان؛ کارگاه داستان نویسی و مهارت‌های نوشتن در کتابخانه آیت الله نجفی دهکردی برگزار می شود اعضا کودک و نوجوان کتابخانه آیت ا.. نجفی دهکردی مهارتهای نوشتن و داستان نویسی را در محضر یکی از اساتید پیشکسوت شعر و ادبیات می آموزند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، الهام خلیلیان، مسئول کتابخانه آیت الله نجفی دهکردی گفت: کلاس داستان نویسی و مهارت های نوشتن با همکاری و زیر نظر استاد مرید محمدی از شاعران و نویسندگان پیشکسوت استان برای اعضای کودک و نوجوانِ علاقه مند به نویسندگی، به صورت هفتگی در محل این کتابخانه برگزار می گردد.

خلیلیان افزود: در این کلاس اعضا با مهارت های نوشتن و نویسندگی  به صورت مقدماتی آشنا می شوند و به صورت کارگاهی و تمرینی مهارت های خود را پرورش می دهند.

وی افزود:  علاقه‌مندان به شعر و ادبیات در مقطع سنی کودک و نوجوان می‌توانند روز های یکشنبه هر هفته ساعت 14:30 با مراجعه  به کتابخانه آیت الله نجفی دهکردی در این کلاس ها شرکت نمایند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.