منو


اخبار


1398/9/5 سه‌شنبه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ فرماندار شهرستان اردل  و جمعی دیگر از مسئولین از کتابخانه پژمان بختیاری دشتک بازدید کردند فرماندار شهرستان اردل به همراه جمعی دیگر از مسئولین، ضمن حضور در کتابخانه پژمان بختیاری شهر دشتک با کتابداران این کتابخانه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، محمود کیانی، فرماندار شهرستان اردل به مناسبت هفته کتاب، با حضور در کتابخانه پژمان بختیاری شهر دشتک با کتابداران این کتابخانه دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان روند کار و مسائل و مشکلات این کتابخانه قرار گرفت.


در این دیدار که حمید باقری مقدم، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار؛  ذوالفقار یوسفی، شهردار دشتک؛ سیاوش سلیمانی، رئیس شورای اسلامی شهر دشتک و جمعی دیگر از رؤ
سای ادارات حضور داشتند، فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته کتاب و تقدیر از عملکرد کتابداران این کتابخانه اظهار داشت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی موجب افزایش سطح آگاهی و پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جوامع می شود، پس باید برای رسیدن به این هدف مطلوب توجه به فرهنگ والای کتاب و کتابخوانی در اولویت برنامه ریزی های فرهنگی قرار گیرد.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اردل به پیشینه تاریخی شهر دشتک اشاره کرد و افزود: اقدامات خوبی در حوزه کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در این شهر در حال انجام است و باید منجر به شناخت بیشتر مردم از مفاخر گذشته این شهر و تربیت نخبگان آینده گردد.


کیانی ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه، خواستار همکاری بیش از پیش شهرداری دشتک جهت تعمیر و شاداب سازی محوطه این کتابخانه شد.

گفتنی است سمیه اسماعیل زاده، مسئول کتابخانه پژمان بختیاری دشتک نیز در حاشیه این بازدید گزارشی از اقدامات انجام شده در سال‌ گذشته و برنامه های آینده کتابخانه را به فرماندار ارائه کرد.


 « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.