منو


اخبار1398/9/5 سه‌شنبه به مناسبت هفته کتاب؛ تقدیر از فعالین عرصه کتاب و کتابخوانی در شهر کیان به مناسبت هفته کتاب با حضور اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهر کیان از فعالین عرصه کتاب و کتابخوانی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های چهارمحال و بختیاری، به مناسبت هفته کتاب با حضور جمعی از اعضا انجمن کتابخانه های عمومی شهر کیان و اعضا فعال بسیج، از فعالین عرصه کتاب و کتابخوانی در دبیرستان دخترانه سمیه این شهر تجلیل شد.


در این برنامه کتاب محور که به همت کارکنان کتابخانه دهخدا برگزار شد، روح الله رحمانی، شهردار کیان ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به اهمیت و تأثیر کتابخوانی در زندگی و آینده افراد اشاره کرد و اذعان داشت: باید تلاش کنیم در کنار آموزش کتابهای درسی، عادت به مطالعه کتب غیر درسی و حضور در کتابخانه ها را به عنوان یک عادت خوب در زندگی خود نهادینه کنیم تا بتوانیم در پرتو کتاب، آینده را با ذهنی فعال و خلاق بسازیم. 


 در ادامه این برنامه یاسمن مسیبی با معرفی کتاب «کشتی سیراف» نوشته علی اکبر والایی؛ نگین قلی پور با معرفی کتاب« آلبوم دردسر» نوشته هادی خورشاهیان؛ آیناز شاهوردی با معرفی کتاب« اتاق تاریک» نوشته محمد بکایی؛ زهرا رفیعی با معرفی کتاب«استاد عشق» نوشته ایرج حسابی؛ مرضیه نوروز نژاد با معرفی کتاب« کوچک جنگلی» نوشته امیرحسین فردی و سوگند نجفی با معرفی کتاب« خیال باف» نوشته حمید نوایی لواسانی، پذیرایِ میهمانان بودند.


 نشست شاهنامه خوانی و قصه گویی خلاق توسط دانش آموزان بخش دیگری از برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار شد .


در پایان توسط شهرداری از فعالین عرصه کتاب وکتابخوانی شهر کیان که همکاری خوبی با کتابخانه دهخدای این شهر داشتند با اهدا لوح سپاس و هدایا قدردانی شد. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.