منو


اخبار
1398/7/18 پنجشنبه با محوریت راه اندازی کتابخانه در شهر هوره؛ دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش هوره برگزار شد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش هوره با محوریت راه اندازی اولین کتابخانه این بخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، دومین جلسه انجمن های کتابخانه های عمومی بخش هوره به ریاست سجاد کریمی کیا، بخشدار و با حضور روح الله عظیمی، شهردار هوره؛ رسول نیکخواه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان؛ ناصر بهارلو، رئیس شورای اسلامی شهر هوره؛ حمیدرضا آزوغ، معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش؛ علیمردان مردانی و امان الله بهاء لو عضو انجمن کتابخانه های عمومی شهر هوره و شهلا آقابابایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سامان در محل بخشداری هوره برگزار شد.

در این جلسه سجاد کریمی کیا، بخشدار هوره با اشاره به اهمیت مطالعه و کتابخوانی در جامعه و تأثیر آن در کاهش آسیبهای اجتماعی، به پیشینه فرهنگی این شهر اشاره و ایجاد نخستین کتابخانه این بخش را منوط به همکاری کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان عنوان کرد. 

کریمی کیا به روند تأمین زمین مناسب برای احداث کتابخانه در شهر هوره اشاره و خواستار پیگیری جدی این امر توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شد.

در ادامه شهلا آقابابایی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان، ضمن تقدیر از تلاشهای اعضای انجمن و حمایتهای بخشدار خواستار برگزاری برنامه ها و فعالیتهای کتابخوانی، با استفاده از ظرفیت سایر دستگاههای موجود در هوره با حضور اقشار مختلف جامعه شد.

در این جلسه هر کدام از اعضای حاضر در جلسه به ارائه طرح های خلاقانهِ قابل اجرا و اثرگذار در خصوص فراهم کردن زمینه مناسب کتابخوانی و راه اندازی کتابخانه در هوره پرداختند. 

در پایان جلسه توسط بخشدار، احکام انجمن هوره تقدیم اعضای جدید شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.