منو


اخبار
راشد خوش روش، در رشته پزشکی
راشد خوش روش، در رشته پزشکی

محمد مهدی علایی، در رشته پزشکی
محمد مهدی علایی، در رشته پزشکی

هاجر میرنژاد، پرستاری دانشگاه اصفهان
هاجر میرنژاد، پرستاری دانشگاه اصفهان

احمدرضا آیین پور، در رشته گفتار درمانی دانشگاه تهران
احمدرضا آیین پور، در رشته گفتار درمانی دانشگاه تهران
1398/7/10 چهارشنبه مسئول کتابخانه امام خمینی(ره) بروجن خبر داد؛ درخشش اعضای  این کتابخانه در کنکورسراسری سال 98-99 اعضای کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) شهر بروجن در آزمون سراسری امسال خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، ناهید سلیمانی، مسئول کتابخانه امام خمینی(ره) بروجن از موفقیت اعضا فعال این کتابخانه در آزمون سراسری سال جاری خبر داد و اظهار داشت: بسیاری از این اعضا از دوران نوجوانی در این کتابخانه حضوری فعال داشتند و خوشبختانه امسال شاهد به ثمر رسیدن تلاش این دوستاران کتاب هستیم.

مسئول کتابخانه امام خمینی(ره) بروجن گفت: امیدواریم در راستای رسالت کتابخانه بتوانیم راه موفقیت اعضای کتابخانه را بیش از پیش هموار سازیم.

گفتنی است محمد مهدی علایی در رشته پزشکی، راشد خوش روش در رشته پزشکی، عرفان بیگی دررشته مهندسی دانشگاه صنعتی شریف،هاجر میرنژاد در رشته پرستاری دانشگاه اصفهان و احمدرضا آیین پور در رشته گفتار درمانی دانشگاه تهران،  از اعضایی بودند که شادی پذیرفته شدنشان در آزمون سراسری را با اهدا کتابهایشان به کتابخانه امام خمینی(ره) با دیگر دوستانشان تقسیم کردند.

اداره کل کتابخانه های عمومی استان برای تمامی اعضا کتابخانه های عمومی آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

 « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.