منو


اخبار


1398/6/14 پنجشنبه با هدف برنامه ریزی کتاب محور جهت بازگشایی مدارس؛ سومین  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اردل برگزار شد  سومین  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اردل با هدف برنامه ریزی جهت ترویج کتابخوانی در مدارس  در دفترامام جمعه این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استانچهارمحال و بختیاری، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی اردل در سال 98، به ریاست محمود کیانی، فرماندار شهرستان اردل و با حضورحجت الاسلام والمسلمین بهرامی، امام جمعه شهرستان؛ حجت الاسلام والمسمین بهرامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی؛ سرهنگ صفیان، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان؛ مصطفی انصاری، رئیس اداره کتابخانه های اردل و دیگر اعضا انجمن در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین بهرامی، امام جمعه شهرستان ضمن تشکر از تلاشهای متولیان امر کتابخوانی در شهرستان، اقدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را ستودنی عنوان کرد و افزود: باید لذت کتابخوانی را با کمک انجام فعالیتهای متنوع و جذاب فرهنگی به مردم بچشنایم.  

در ادامه محمود کیانی، فرماندار شهرستان اردل ضمن اشاره به نزدیکی زمان بازگشایی مدارس بر لزوم برنامه ریزی جهت هدایت دانش آموزان به کتاب و کتابخانه تأکید کرد و اظهار داشت: مدارس ما باید زمینه حضور دانش آموزان را در کتابخانه ها فراهم کنند زیرا باید با علم روز پیش رفت و زمینه تحقیق و پژوهش را برای دانش آموزان فراهم کرد و صرف مطالعه کتب درسی باعث موفقیت آینده سازان جامعه نخواهد شد.  
 
سپس رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردل نیز به ارائه گزارشی از وضعیت عمرانی و فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان پرداخت و خواستار مساعدت آموزش و پرورش و همکاری کادر آموزشی جهت اجرای برنامه های کتاب محور در مدارس شد. 

گفتنی در پایان اعضاء انجمن به بحث و تبادل نظر در خصوص دستور جلسه پرداختند و نهایتا بندهایی جهت اجرا به تصویب رسید.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.