منو


اخبار

1398/5/5 شنبه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان مطرح شد؛  راه اندازی کتابخانه در دو شهر منج و سردشت در اولویت کاری مسئولین محلی قرار گیرد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان با محوریت راه اندازی کتابخانه در شهرهای منج و سردشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان به ریاست برهان حسین پور آقائی، فرماندار شهرستان لردگان و با حضور فرهاد خلیل مقدم، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان؛ سید حامد حسینی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان؛ غلامرضا جلیل پور، بخشدار رودشت؛ داریوش کیانی، بخشدار منج و سایر اعضای انجمن در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 در این جلسه برهان حسین پور آقائی به پیگیری جدی برای راه اندازی کتابخانه در دو شهر منج و سردشت تأکید کرد و افزود: تلاشهای خوبی جهت ایجاد کتابخانه در این شهرها صورت گرفته ولی برای رسیدن به نتیجه مطلوب همت و تلاش بیش از پیش مسئولین و همراهی خیرین را می طلبد. 

وی به سرانه فضای فیزیکی کتابخانه های عمومی این شهرستان پرداخت و اذعان داشت: با توجه به مسائل و مشکلاتی که شهرستان با آن روبرو است ایجاد کتابخانه در شهرها و روستاهای آن می تواند راهگشای افقی روشن و مسیری هموار برای نسل آینده باشد.   

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با توجه به انتصاب مدیریت جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان، خواستار همکاری  بیش از پیش آموزش و پرورش با اداره کتابخانه های عمومی شد.

در ادامه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن تقدیر از تلاش های بخشداران و مسئولین بخش منج و رودشت جهت راه اندازی کتابخانه در این بخش ها افزود: وجود مسئولین بومی در این بخشها می تواند روند ایجاد کتابخانه در این مناطق را تسریع کرده و مشکلات را به حداقل برساند.

سپس رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لردگان نیز به ارائه گزارش آماری از نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح شهرستان و همچنین روند پیگیری مکانهای پیشنهادی جهت ایجاد کتابخانه پرداخت.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظرِ سایر اعضا در نهایت مصوباتی جهت اجرا به تصویب رسید.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.