منو


اخبار


1398/4/18 سه‌شنبه با هدف حمایت از تولید ملی؛ آیین رونمایی و نقد کتاب «زنبورداری تجربی» در شهرکرد برگزار شد با هدف حمایت از تولید ملی، آیین رونمایی و نقد کتاب «زنبورداری تجربی» نوشته سینا رادمنش در شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، آیین رونمایی و  از کتاب «زنبورداری تجربی» نوشته سینا رادمنش روز دوشنبه 17 تیرماه به همت کتابخانه مولوی شهرکرد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، رونق تولید و حمایت از نویسندگان جوان استان با حضور آیت اله احمدی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان؛ فرامرز کریمی، رئیس اتاق تعاون؛ احمد فرهادی، معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ مریم قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان شهرکرد؛ جمعی از اساتید دانشگاه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

در این مراسم شاهین نجات، استاد دانشگاه و منتقد کتاب ضمن بیان نکاتی در مورد این اثر، به پوشش گیاهی مساعد استان جهت پرورش زنبور عسل به ویژه در فصل بهار اشاره و تألیف این کتاب را زمینه ساز انتخاب آگاهانه جهت پرداختن به این اشتغال عنوان کرد.

 این استاد دانشگاه سپس به محتوای کتاب و بیان پوشاک و لوازم زنبورداری،شیوه های نگهداری از عسل، نقش و تأثیر عسل در بهبود بیماریها و همچنین نژادها وآفت های مهم ، فراورده ها و مرفولوژی زنبور عسل پرداخت.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن رونمایی از این اثر از تلاشهای سینا رادمنش، نویسنده این کتاب با اهدا لوح سپاس تقدیر شد « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.