منو


اخبار
1398/7/13 شنبه در جلسه شورای اداری کتابخانه های شهرستان شهرکرد؛ از عملکرد مطلوب همکاران کتابخانه استاندارد مولوی تقدیر شد مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در جلسه شورای اداری کتابخانه های شهرستان شهرکرد از عملکرد مطلوب همکاران کتابخانه استاندارد مولوی در 9 ماهه نخست سال 97 تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن حضور در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد که در محل کتابخانه امیرکبیر شهرکرد برگزار شد از عملکرد شایسته و مطلوب کتابداران کتابخانه استاندارد مولوی در 9 ماهه نخست سال 97 تقدیر کرد.

فرهاد خلیل مقدم در این نشست ضمن اشاره به شاخص های عملکردی هر کتابخانه تعهد و پاسخگویی صحیح به نیازهای مراجعین را از اولویتهای رفتاری کتابداران عنوان کرد.

وی به سطح بالای علمی و تخصصی همکاران این استان در رشته کتابداری پرداخت و اذعان داشت: عملکرد همه همکاران ارزشمند و قابل تقدیر است ولی انتظار می رود که با قابلیت و توانایی بالای همکاران، درخشش و موفقیت کتابخانه های استان در سطح کشوری بیش از پیش نمود پیدا کند.

گفتنی است طی ارزیابی صورت گرفته مربوط به 9 ماهه نخست سال 97، کتابخانه مولوی شهرکرد جزء کتابخانه هایی با  عملکردی مطلوب شناخته شد. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.