منو


اخبار1398/5/28 دوشنبه روایت کودکانی که مادرانشان را کتابخوان کردند؛ گزارشی از برگزاری نشست های قصه گویی درکتابخانه عمومی ملاصدرا فرخشهر همزمان با  برگزاری نشست های قصه گویی درکتابخانه ملاصدرا  فرخ شهر، مادران وکودکان درکنار هم از خدمات کتابخانه استفاده می کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال وبختیاری، با هدف آشنایی کودکان و خردسالان با کتاب و کتابخانه نشستهای قصه گویی در دو مقطع کودک و خردسال در کتابخانه ملاصدرا فرخشهر برگزار می گردد و این کتابخانه در زمان برگزاری این نشستها  با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی از جمله نشست های کتاب‌خوان ، جمع خوانی، مشاوره و هنرآموزی از مادران این کودکان میزبانی می کند.

فرزانه جعفری، مسئول کتابخانه عمومی ملاصدرا فرخشهر در این خصوص گفت: برگزاری این گونه برنامه ها که اغلب هم با محوریت موضوعات مورد علاقه مادران انجام می شود باعث ایجاد علاقه به مطالعه در آنان شده است به نحوی که اکنون مادران وکودکان با هم عضو کتابخانه هستند و از مجموعه وخدمات کتابخانه استفاده می کنند.

جعفری افزود: برگزاری چنین برنامه هایی نه تنها باعث افزایش سرانه مطالعه ، عضو و امانت می شود؛ بلکه در افزایش مهارت های فرزند پروری مادران نیز موثر خواهد بود. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.