منو


اخبار
1398/5/16 چهارشنبه تبریک روز خبرنگار؛ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به مناسبت روز خبرنگار مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در پیامی روز خبرنگار را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در آستانه روز خبرنگار، این مناسبت را به تلاشگران خستگی ناپذیر عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

17 مرداد روز گرامیداشت نام و یاد شهدای عرصه خبر به ویژه شهید محمود صارمی، بهانه ای است برای تقدیر از تلاش و سخت کوشی قلم بدستانی است که با عشقی وصف ناپذیر در عرصه اطلاع رسانی و معرفت افزایی دلیرانه تلاش می کنند.

امروز اطلاع رسانی و به روز بودن، نقش اساسی در روند توسعه و پیشرفت جامعه دارد؛ آگاهی روزافزون مردم و  ارتقای سطح فکری آنان مرهون تلاش ها و زحمات افرادی است که اطلاعات صحیح و موثق، را صمیمانه وبی دریغ به دیگران تقدیم می کنند.     
           
   اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار، بدین وسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم کلیه تلاشگران عرصه خبر و رسانه به ویژه خبرنگاران فعال حوزه کتاب و کتابخوانی، به رسم ادب، احترام و ارادت تشکر کرده امید داریم با همت والا و بصیرت افزایی شما، همواره برگهای سبز کتاب، طراوت بخش زندگی مردم باشد. 

دوام توفیقات شما عزیزان را در پرتو رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و دولت فرهنگ مدار جناب آقای دکتر حسن روحانی از خداوند متعال مسالت می نماییم .


                                                                                 فرهاد خلیل مقدم
                                                                       مدیرکل کتابخانه های عمومی استان« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.