منو


اخبار


1398/4/11 سه‌شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛ روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان ها با برنامه ریزی و  رایزنی مناسب بحث اعتبارات مصوب تملک دارایی های سرمایه ای را پیگیری کنند مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان خواستار پیگیری جدی اعتبارات مصوب تملک دارایی های سرمایه ای استان در کمیته برنامه ریزی شهرستان توسط روسای ادارات کتابخانه های عمومی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، دومین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان روز سه شنبه 11 تیرماه به ریاست فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و با حضور روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانها و کارشناسان ستاد در محل اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تأکید بر ایجاد کتابخانه در شهرهای فاقد کتابخانه خواستار اقدام اساسی و جدی روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان جهت تحقق این مأموریت و وظیفه مهم شد.

وی به لزوم اشراف و پیگیری مستمر روسای ادارات در بحث تملک دارایی هایی های سرمایه ای پرداخت و بر تعامل و رای زنی با فرمانداران جهت پیشبینی و اخذ اعتبارات تأکید کرد و اظهار داشت: با برنامه ریزی و تعامل بحث اعتبارات مصوب و سایر درآمدها را پیگیری کنید .

خلیل مقدم ضمن تشکر از تلاشهای کلیه کتابداران و مجموعه همکاران در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، فعالیتهای فرهنگی کتابخانه ها را ارزشمند و موجب رشد و بالندگی کتابخانه ها عنوان کرد و خواستار اهتمام همکاران در پویایی بیش از پیش کتابخانه ها شد.

در ادامه روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانها در خصوص مسائل و مشکلات موجود در هر شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند و کارشناسان ستاد ضمن ارائه گزارش از وضعیت هر شهرستان در حوزه توسعه کتابخانه ها، حوزه منابع و حوزه فرهنگی به سوالات و مسائل مطروحه پاسخ گفتند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.