منو


اخبار
سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان

سورشجان
1397/2/31 دوشنبه خبر به روایت تصویر؛ انجام عملیات شاداب سازی و نوسازی تجهیزات در کتابخانه فردوسی سورشجان مسئول کتابخانه فردوسی سورشجان از انجام عملیات شاداب سازی و نوسازی تجهیزات در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، فرشته شریف، مسئول کتابخانه عمومی فردوسی سورشجان  با اعلام این خبر گفت: با توجه به لزوم تکریم ارباب رجوع و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت مطالعه برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی، با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان کار رنگ آمیزی و شاداب سازی و اصلاح سیستم روشنایی این کتابخانه  انجام شد .

شریف ارتقای شاخص های مطالعه، جذب مخاطبین بیشتر، پویایی و جذابیت فضای کتابخانه و تأمین فضای مناسب، خوشایند و راحت در بخش های مختلف را از جمله اهداف و پیامدهای دیگر شاداب سازی در این کتابخانه عنوان کرد.

گفتنی است شاداب سازی بخش کودک، بخش مرجع و مخزن اصلی، تهیه تابلو اعلانات، نصب و رنگ آمیزی نرده پله های ورودی کتابخانه و تعبیه  قفسه ویژه کاردستی و اسباب بازی بخش کودک بخشی دیگر از اقدامات انجام شده در این کتابخانه بود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.