منو


اخبار
کانون
1397/7/18 چهارشنبه همزمان با هفته ملی کودک؛ تقدیر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ازبرنامه های کتابخانه های عمومی همزمان با هفته ملی کودک مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از اجرای برنامه های متنوع کتابخانه های عمومی در این مناسبت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرزاد رحیمی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ملی کودک با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان از زحمات و برنامه های متنوع کتابخانه های عمومی استان در هفته ملی کودک تقدیر کرد و افزود: این تعامل سازنده در انجام فعالیتهای فرهنگی کتاب محور ویژه کودکان نوید بخش آینده ای روشن برای کودکان نسل آینده استان خواهد بود.

رحیمی فعالیتهای هفته ملی کودک کتابخانه های عمومی را بسیار ارزشمند عنوان کرد و اظهار داشت: این همسویی و هماهنگی نوید بخش فصلی نو و موفق در فعالیتهای هر دو دستگاه خواهد بود.

در این دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان نیز پرورش نسلی کتابخوان و نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی را از رسالتهای کتابخانه های عمومی عنوان و اظهارداشت:  امیدواریم با تعامل سازنده کتابداران کتابخانه های عمومی و کتابداران و مربیان کانون بتوانیم همسو و هم گام در جهت اجرایی کردن هدف متعالی «تربیت کودکان کتابخوان» گام برداریم و با کمک هم این مهم را به نتیجه مطلوب برسانیم.

گفتنی است همزمان هفته ملی کودک 98 برنامه کتاب محور با حضور کودکان در کتابخانه های عمومی استان در حال اجرا است.  « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.