منو


اخبار
حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ

حافظ
1397/7/15 يكشنبه به مناسبت هفته ملی کودک؛ جشن بادبادکها در کتابخانه حافظ شهرکرد برگزار شد همزمان با هفته ملی کودک جشن بادبادکها با حضور پرشور کودکان، مادران و مربیان کودک در کتابخانه حافظ شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، این مراسم روز یکشنبه 15 مهرماه با حضور فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ حجت ا.. آسمند، معاون فرهنگی و مالی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ مرجان دادایی، عضو شورای اسلامی شهر شهرکرد؛ طیبه شریفی، عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شهرکرد؛ رسول صفیان، رئیس اداره کتابخانه ها و همکاریها؛ مریم قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان شهرکرد؛ کتابداران، اعضا کودک و نوجوان کتابخانه ها، مربیان کودک و والدین کودکان و نوجوانان در محل کتابخانه حافظ شهرکرد برگزار شد.

در این مراسم که با هدف  نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ایجاد خاطره ای خوش از کتابخانه در ذهن کودکان برگزار شد کتابداران کتابخانه حافظ شهرکرد با برگزاری نشست قصه، نشست جمع خوانی کتاب، برگزاری مسابقات شاد و مفرح در فضای بیرونی کتابخانه و برنامه های متنوع دیگر خاطره ای به یاد ماندنی را از کتابخانه در ذهن کودکان ترسیم کردند.

گفتنی است از 14 تا 20 مهرماه در تقویم ما به عنوان هفته ملی کودک نامگذاری شده است.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.