منو


اخبار
لردگان
1397/10/19 چهارشنبه با هدف ارتقا شاخص های کتابخانه ای؛  سومین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان لردگان برگزار شد سومین جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان لردگان با هدف ارتقا شاخص های کتابخانه ای  برگزار شد.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها عمومی چهار محال و بختیاری،چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان لردگان به ریاست سید حامد حسینی کینکی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و با حضور مسئولین و کتابداران کتابخانه های این شهرستان در محل اداره کتابخانه ها برگزارشد.  

در این جلسه سید حامد حسینی ضمن  اشاره به  معیارهای انتخاب منتخبین کشوری و استانی درحوزه های عملکردی و همچنین ارزیابی عملکرد کتابداران و مسئولین کتابخانه ها بر اهتمام همکاران نسبت به مستند سازی و ثبت فعالیت های  خود در سامانه ثبت فعالیتهای فرهنگی تأکید کرد و خواستار توجه هرچه بیشتر  همکاران نسبت به برگزاری برنامه های فرهنگیِ با کیفیت و دارای خلاقیت در کتابخانه های  شهرستان شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر رعایت اخلاق حرفه ای، نظم و انضباط اداری و تکریم مراجعین تأکید کرد و افزود: ضرورت برنامه ریزی برای ارتقای شاخص های کتابخانه ای را باید سرلوحه کارهای خود قرار دهیم. 


در ادامه مسئولین کتابخانه ها به ارائه دیدگاه ها ، نظرات و تبادل تجربیات خود در خصوص چگونگی مستند سازی فعالیت ها جهت  ارتقای این شاخص ها پرداختند. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.