منو


اخبار کتابخوانی
لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان

لردگان
1397/9/7 چهارشنبه در هفته کتاب؛ میزبانی گرم کتابخانه عمومی شهید مطهری لردگان از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی کتابخانه عمومی شهید مطهری لردگان در هفته کتاب با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی میزبانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، زهرا جلیل طهماسبی، سرپرست کتابخانه عمومی شهید مطهری لردگان گفت: در هفته کتاب دانش آموزان مدارس متوسطه نرجس، ابتدایی فروغ دانش، ابتدایی ادب، غیر انتفاعی دانش آفرین، ابتدائی امامت، ابتدائی پروین اعتصامی، متوسطه دوم نرگس و آسیه برآفتاب میلاس و دانشجویان حوزه علمیه خواهران به تعداد 600 نفر به منظور آشنایی با کتابخانه و خدمات ارائه شده به مخاطبین از کتابخانه عمومی شهید مطهری لردگان بازدید کردند و به عضویت کتابخانه در آمدند.

وی افزود: در این بازدید علمی دانش آموزان و دانشجویان در خصوص نحوه جستجوی کتاب و خدمات مرجع، نحوه عضویت، انواع خدمات و انواع منابع در کتابخانه و نرم افزار جستجوی منابع در کتابخانه آشنا  شدند.

جلیل طهماسبی گفت: برگزاری نشست قصه‌گویی از کتاب «پیا مبر و قصه هایش » با همکاری مدرسه ابتدائی ادب و اعضا کتابخانه  را از دیگر برنامه های این کتابخانه در هفته کتاب عنوان کرد.

 وی هدف از روایت این قصه را افزایش اعتماد به نفس در کودکان عنوان و اظهار داشت: بچه‌ها ضمن حضور  در کلاس قصه‌گویی با محیط کتابخانه انس پیدا می‌کنند و به دنیای کتاب و کتابخوانی وارد می‌شوند.

سرپرست کتابخانه عمومی شهید مطهری لردگان افزود: در هفته کتاب نشست کتاب‌خوان کتابخانه ای ویزه کودکان با حضور جمعی  از کودکان با معرفی و به اشتراک گذاری ۶ عنوان کتاب در بخش کودک و نوجوان کتابخانه مرکزی لردگان برگزار شد.

در این نشست، کتاب‌های «میرزا کوچک خان » نوشته عصمت گیویان، توسط معصومه محمدی مقدم؛ « 365 قصه برای شب‌های سال » نوشته مژگان شیخی ، توسط سکینه موسوی؛ « من نبودم دستم بود» نوشته لعیا اعتمادی ، توسط اصغر خالدی؛ « شنگال » نوشته کیو مکلیر ، توسط غزل حسنی؛ « ماهک و غول سرزمین پارچه‌ها » نوشته اعظم سبحانیان ، توسط یلدا حسنی؛« تخم‌مرغ خال‌خالی » نوشته تاد هیلز ، توسط هادی بابامیر؛معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

جلیل طهماسبی برگزاری نمایشگاه موضوعی کتاب، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا گمنام، برگزاری عصر شعر با موضوع « واژه های مهربان»،  نصب بنر تبلیغات محیطی در خصوص هفته کتاب با همکاری شهرداری لردگان، تهیه روزنامه دیواری با محتوا پیامبر و کتاب و کتابخوانی توسط کودکان، اجرای طرح نذر کتاب و برگزاری مسابقه خاطره نویسی با موضوع « من،کتاب و کتابخانه» از دیگر فعالیت های این کتابخانه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی عنوان کرد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.