منو


اخبار
بروجن
1397/9/7 چهارشنبه در هفته کتاب؛ دیدار کتابداران و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن با امام جمعه شهرستان همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب، کتابداران و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان چهارمحال وبختیاری، کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان بروجن در هفته کتاب با حجت الاسلام و المسلمین علیرضا هراتی مطلق، امام جمعه بروجن به مناسبت هفته کتاب دیدار کردند.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین هراتی مطلق ، ضمن تبریک هفته کتاب گفت: هفته کتاب بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ کتابخوانی و فرهنگ سازی ایجاد ارتباط بین کتاب و آحاد مردم است. 

امام جمعه بروجن با اشاره به حضور فضای مجازی به عنوان رقیبی برای کتاب تصریح کرد:کتابخانه های عمومی می توانند از فضای مجازی جهت تبلیغ خدمات و برنامه های خود استفاده بهینه کنند.

در ادامه جواد حیدری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجن ضمن قدردانی از حمایتهای امام جمعه از فعالیتهای فرهنگی کتابخانه، گزارشی از شاخص‌های کتاب، کتابخوانی و کتابخانه‌های عمومی در شهرستان ارائه و از امام جمعه جهت دیدار از کتابخانه ها به ویژه کتابخانه محمدیه به دلیل دارا بودن نسخ ارزشمند و نفیس موجود در این کتابخانه دعوت کرد .

 « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.