منو


اخبار
شهید

شهید

شهید

شهید

شهید

شهید
1397/11/18 پنجشنبه همزمان با دهه مبارک فجر؛ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری از خانواده شهیدان عباسی تجلیل کرد مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری با سفر به روستای سورک و حضور در منزل پدر شهیدان عباسی از صبر و استقامت خانواده شهید و مقام شامخ شهدا تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با اسفندیار عباسی، پدر شهیدان علی و حسن عباسی ضمن تبریک ایام ا.. دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و راه امام راحل (ره) و شهدا، خانواده معظم شهدا را نماد صبر و صلابت  این مرز و بوم عنوان کرد و افزود: ما باید قدردان خون پاک شهدایی باشیم که برای سربلندی میهن عزیز اسلامی مان از تمام تعلقات دنیوی گذشتند و با نثار خون پاک خود نهال نوشکفته انقلاب را آبیاری کردند و آن نهال نو شکفته امروز درختی تنومندی  گشته که مردم در سایه سار آرامش و امنیت آن  زندگی می کنند.

خلیل مقدم افزود:شهدا دانش آموختگان مکتب آقا ابا عبدا..  (ع) هستند و مدال افتخار آنان تا ابد بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید.

در ادامه این دیدار معنوی ، پدر شهیدان علی و حسن عباسی ضمن بیان خاطرات خود از فرزندان شهیدش به ذکر اشعار و سروده های خود در مدح امام حسین (ع) و صبر و استقامت حضرت زینب (س) پرداخت و افزود: افتخار می کنم که فرزندانم راه امام شهدا را در پیش گرفتند و سربلندم از اینکه ایران سرفراز اسلامی اینک با اقتدار و با حضور جوانان رشید و آگاه این مرزو بوم مرزهای ترقی را یکی پس از دیگری در می نوردد و هر روز به آمال امام(ره) و شهدا نزدیک تر می شویم. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.