منو


اخبار
جشنواره

جشنواره
1397/6/20 سه‌شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛ فعالیت اصحاب رسانه در جشنواره کتابخوانی رضوی اقدامی کم نظیر بود مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در دیدار با منتخبین فعال عرصه خبر و رسانه در جشنواره کتابخوانی رضوی، حضور موثر و فعالیت گسترده ایشان را در اطلاع رسانی این جشنواره اقدامی کم نظیر عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان روز دوشنبه 19 شهریورماه در دیدار با منتخبین فعال عرصه خبر و رسانه در جشنواره کتابخوانی رضوی ضمن ارزشمند دانستن این فعالیت کم نظیر افزود: کار در حوزه خبر سخت و بسیار تأثیرگزار است و اگر همراهی صادقانه ،خالصانه و بی منت شما در جشنواره نبود قطعا کار آن طور که شایسته نام این جشنواره بود پیش نمی رفت.

دبیر استانی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان افزود: شما کار بزرگی انجام دادید و اطلاع رسانی دقیق، سریع وگسترده این جشنواره توسط  فعالین عرصه خبر قطعا یکی از موثر ترین عوامل موفقیت این جشنواره بود.

در ادامه خاطره حسین زاده، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) به نمایندگی از جمع خبرنگاران اظهار داشت: قلم زدن در راه امام رضا(ع) کاری معنوی و تجربه بسیار خوبی بود که تعامل بسیار نزدیک اداره کل کتابخانه های عمومی استان با خبرنگاران کار اطلاع رسانی در این جشنواره  را بسیار روان و با سرعت پیش می برد و خداوند را شاکریم که توفیق خدمتی هرچند کوچک به امام مهربانی نصیبمان شد.

در پایان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن اعلام مراتب قدردانی از تمامی فعالین عرصه خبر به ویژه در جشنواره کتابخوانی رضوی از منتخبین این حوزه با اهدا لوح سپاس، تندیس جشنواره و شاخه گل تقدیر کرد. « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.