منو


اخبار
لردگان
1397/10/13 پنجشنبه با محوریت بزرگداشت دهه مبارک فجر؛ پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش فلارد برگزار شد پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش فلارد با محوریت برنامه ریزی در خصوص بزرگداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش فلارد به ریاست یعقوب کریمی، بخشدار و با حضور اعضا انجمن در محل بخشدار برگزار شد.

در این جلسه بخشدار فلارد، ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه، به لزوم حضور و مشارکت فعال اعضا در جلسات انجمن تأکید کرد و افزود: تلاش درجهت افزایش سرانه مطالعه، متعلق به قشر خاصی نیست و نیاز به عزم همگانی دارد تا نتیجه‌ای مطلوب حاصل گردد.

 در ادامه بهروز صالحی، مسئول کتابخانه عمومی حافظ مال خلیفه، به ارائه گزارشی از روند پیگیری مصوبات جلسه قبل انجمن و فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی کتابخانه در سال 97 پرداخت.

 گفتنی است برگزاری مسابقه مکتوب کتابخوانی با موضوع انقلاب اسلامی برای دانش آموزان، برگزاری ایستگاه قصه گویی و مسابقه نقاشی در ایام الله دهه فجر و برگزاری مسابقات شطرنج بخش فلارد در محل کتابخانه حافظ مال خلیفه، از اهم مصوبات این جلسه بود.

 « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.