منو


اخبار
فارسان

فارسان
1397/12/6 دوشنبه با شعار همنشینی با کتاب در ایام نوروز ؛ ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان و بخش باباحیدر برگزار شد ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان و بخش باباحیدر با شعار همنشینی با کتاب و کتابخوانی در ایام نوروز 98 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان و بخش باباحیدر در سال 1397، به ریاست مرداس طاهری، فرماندار شهرستان و با حضور ایرج محسنی، معاون فرماندار؛ ملک حسین حیدری، بخشدار بخش باباحیدر؛ رقیه جهانبازی،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان؛ شهرداران، روسای شوراهای اسلامی شهرها و دیگر اعضای انجمن روز یکشنبه 5 اسفند ماه در محل ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، ضمن تبریک میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه (س)، اهمیت نقش زنان و مادران کتابخوان و اهل مطالعه در تربیت فرزندان و آینده سازان کشور را مهم دانست .

طاهری با تاکید بر لزوم کتابخوانی در ایام نوروز گفت: هنوز بسیاری از افراد هستند که با وجود فضای مجازی، دغدغه یار مهربان و پند آموز  را دارند و تعطیلات پایان سال فرصت مناسبی است برای کتابداران کتابخانه های عمومی  که در این ایام، ساعاتی خوش  را جهت  همنشینی در ورقهای دانش و خیال با یار مهربان را برای این افراد، فراهم نمایند.

در ادامه رقیه جهانبازی،رئیس اداره کتابخانه های شهرستان فارسان نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات کتابخانه های عمومی شهرستان در سال جاری، تعامل و همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت کتابخوانی در ایام نوروز 98 را بسیار مهم عنوان کرد و خواستار مشارکت اعضای انجمن و سایر ارگان ها  در برنامه های کتاب محور اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به مناسبت ایام  نوروز شد.

همکاری با پایگاه نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان در قالب بروشور معرفی کتابخانه های عمومی شهرستان و اهدای مجلات تاریخ گذشته به مسافران نوروزی و چاپ و نصب بنر در میادین اصلی شهر با موضوع همنشینی با کتاب در تعطیلات نوروزی توسط شهرداری ها، از جمله دستاوردهای جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان فارسان بود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.