منو


اخبار
سامان
1397/12/21 سه‌شنبه برگزاری جلسه مطالعاتی در کتابخانه عمومی عمان سامانی جلسه مطالعاتی بررسی کتاب «درد جاودانگی» در کتابخانه عمومی عمان سامانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری ، حمیرا بیگی، مسئول کتابخانه عمومی عمان سامانی گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی جلسه مطالعاتی کتاب "درد جاودانگی: قیصر امین پور، خاطره ها و نقدها"  با هدف شناخت بهتر از شخصیت و آثار قیصر امین پور در محل این کتابخانه برگزار شد.

وی افزود: این کتاب در چهار بخش تنظیم شده است: بخش اوّل به خاطرات آشنایان و دوستان اختصاص دارد؛ در بخش دوم، به فعّالیت های قیصر امین پور در زمینۀ شعر نوجوان اشاره شده است؛ در بخش سوم، مقالاتی در نقد آثار ایشان آورده شده و بخش چهارم به سوگ سروده ها اختصاص دارد و  می توان گفت  ایجاد  شناختی بهتر از شخصیت و آثار قیصر امین پور از طریق نوشته ها و مقالات افراد مختلف هدف اصلی نگارش این کتاب است.

در ادامه نیز گروهی از حاضران در جلسه، نظر و دیدگاه خود را در خصوص کتاب خوانده شده مطرح کردند و درباره مفاهیم کتاب و تجربه های شخصی خود به بحث و گفتگو پرداختند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.