منو


اخبار
فارسان

فارسان

فارسان
1397/5/4 پنجشنبه برگزاری دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر ستان فارسان و بخش باباحیدر دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر ستان فارسان و بخش باباحیدر به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، رقیه جهانبازی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان  با اعلام این خبر گفت : دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان و بخش باباحیدر به ریاست مرداس طاهری، فرماندار شهرستان و با حضور فرهاد خلیل مقدم، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان؛ جمعی از کارشناسان ستادی و کلیه اعضا انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فارسان و بخش باباحیدر در کتابخانه عمومی ولیعصر (عج)باباحیدر برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان فارسان ضمن تشکر از تلاشهای مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، به اهمیت  نقش و مشارکت خیرین در ارتقاء فرهنگ  کتاب و کتابخوانی اشاره و خواستار حضور خیرین فرهنگی در عرصه کتابخانه ها و کتابخوانی شد.

 مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان نیز در این جلسه ضمن اشاره به دهه کرامت، جشنواره کتابخوانی رضوی را یکی از بهترین و ارجح ترین روشها جهت معرفی و شناخت سیره رضوی  و گامی موثر در اشاعه خردمندانه  فرهنگ کتابخوانی و مطالعه عنوان کرد. 

گفتنی است اهدای یک قطعه زمین جهت ساخت کتابخانه شماره دو شهر فارسان و تامین بخشی از جوایز شرکت کنندگان کودک در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط اعضای انجمن ، ازمهم ترین دستاوردهای این جلسه بود.

در پایان این جلسه اعضا انجمن از تمامی بخشهای کتابخانه عمومی و نقاشی کودکان شرکت کننده در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بازدید کردند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.