منو


اخبار
لردگان

لردگان

لردگان
1397/5/4 پنجشنبه مسئول کتابخانه حافظ مال خلیفه خبر داد؛ حضور پر رنگ اعضاء و مراجعین این کتابخانه در جشنواره کتابخوانی رضوی مسئول کتابخانه حافظ مال خلیفه از حضور پررنگ اعضاء و مراجعین این کتابخانه، در جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری، بهروز صالحی، مسئول کتابخانه عمومی حافظ مال خلیفه، با بیان این خبر افزود: ارادت مردم  نسبت به آقا علی بن موسی الرضا(ع)، موجب رونق فرهنگی و شور و اشتیاق علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در این ایام شده است.

صالحی اظهار داشت: با توجه به اهمیت فرهنگ سازی در حوزه کتاب و کتابخوانی در کنار ترویج سیره و زندگی حضرت امام رضا(ع) در جامعه، کتابداران و کارکنان این کتابخانه نیز دوشادوش سایر کتابخانه های عمومی کشور، در جهت برگزاری هر چه باشکوهتر این جشنواره، اهتمام ویژه ای داشته و با خلوص نیت در این امر معنوی و پر برکت قدم گذاشتند و همه تلاش خود را جهت تبلیغات و جذب شرکت کنندگان در مسابقات مکتوب، آنلاین و مسابقات نقاشی و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی در کتابخانه به کار بسته اند.

وی گفت: رشد و توسعه مطالعه و کتابخوانی و اشاعه فرهنگ رضوی نیازمند عزم راسخ همگانی است که امید است این مهم در سال های آتی بیش از پیش محقق شود.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.