منو


اخبار
اردل

اردل

اردل

اردل
1397/5/10 چهارشنبه شمیم عفاف و حجاب در فضای کتابخانه شهید باهنر اردل کارگاه آموزشی عفاف و حجاب به میزبانی کتابخانه شهید باهنر اردل و همکاری موسسه خیریه آبشار عاطفه ها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فاطمه نصیری، مسئول کتابخانه شهید باهنر اردل با اعلام این خبر افزود : به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان دختر با مفاهیم حجاب ،کارگاه آموزشی در این رابطه با همکاری موسسه خیریه آبشار عاطفه ها برگزار شد.

مسئول کتابخانه شهید باهنر اردل بیان داشت: در این کارگاه آموزشی فاطمه بهرامی سخنران این برنامه در جمع کودکان و نوجوانان شخصیت حضرت فاطمه(س) را نمونه بارزی از کرامت و انسانیت یک بانو دانست و گفت: حضرت فاطمه(س) به واسطه پرورشی که داشتند می توانند نمونه کاملی از شخصیت زن در جامعه اسلامی باشند.

به گفته نصیری، این استاد حوزه یادآور شد: حجاب برای زنان به منزله حریمی است که زن مسلمان را در برابر آسیب های اجتماع و نگاه نامحرمان حفظ می کند.

گفتنی است در حاشیه این کارگاه آموزشی کتاب "مسافر هشتم" از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی و جمع خوانی شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.