منو


اخبار کتابخوانی
کوهرنگ
1397/7/7 شنبه در کتابخانه داراب افسر بختیاری چلگرد انجام شد؛ نشست جمع خوانی کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست جمع خوانی کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در کتابخانه داراب افسر بختیاری چلگرد برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، یارعلی نصیری، مسئول کتابخانه عمومی داراب افسر بختیاری چلگرد گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست جمع خوانی کتاب «بی نشان» از مجموعه کتب حکایت سرداران با نگاهی به زندگی شهید کاظم رستگار ویژه نوجوانان درمحل این کتابخانه برگزار شد.

گفتنی است شهید کاظم رستگار شهید مظلوم دفاع مقدس بود که ماجرای سپاهی شدنش شنیدنی است؛ در بخشی از کتاب آمده است سال 58 بود و خواستم عضو سپاه بشم، اما مادرم موافق نبود، من هم روی حرف ایشان حرفی نمی زدم؛ یک شب خواب دیدم که مرد سبز پوشی آمد و یک دست لباس سبز نظامی با آرم سپاه به من داد و گفت: بپوش، اینها متعلق به توست؛ خیلی ترسیده بودم، با سر و صدا از خواب پریدم، حاج خانم بنده خدا هم بیدار شد و برایم آب آورد و جریان را پرسید،در حالی که نمی توانستم جلوی گریه خودم را بگیرم، برایش تعریف کردم؛ فردا صبح گفت: برو اسمت را بنویس... و اینگونه ایشان درلباس پاسداران میهن قرار گرفت.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.