منو


اخبار کتابخوانی
احمدی
1397/4/31 يكشنبه نشست جمع خوانی کتاب «مهمان خراسان» در کتابخانه آیت الله احمدی شهرکرد نشست جمع خوانی کتاب «مهمان خراسان» در کتابخانه آیت الله احمدی شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان چهارمحال و بختیاری،حسین خدادوستان، مسئول کتابخانه آیت الله احمدی شهرکرد با بیان این خبر افزود: این نشست کتاب« مهمان خراسان » به عنوان مجموعه اشعار رضوی از شاعران برجسته کشوری ویژه کودکان معرفی وجمع خوانی شد .

به گفته خدادوستان آشنایی کودکان و نوجوانان با ائمه معصومین(ع) و سیره و سبک زندگی آنان در قالب های مختلفی امکان انجام دارد که استفاده از قالب شعر و تصویر از جمله جذاب‌ترین شیوه‌ها در این زمینه محسوب می‌شود.

کتاب «مهمان خراسان» اشعار ۱۰ شاعر حوزه کودک و نوجوان شامل افسانه شعبان نژاد، اسدالله شعبانی، جعفر ابراهیمی، مریم اسلامی، کمال شفیعی، محمدکاظم مزینانی، بابک نیک طلب، حمید هنرجو، منیره هاشمی و غلامرضا بکتاش را در خود جای داده است که این کتاب شعر کودکانه را سعید بیابانکی گردآوری کرده است.

َدر پایان با اهدای لوح سپاس به  شرکت کنندگان در این نشست از آنها تقدیر شد .« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.