منو


اخبار
نشست قصه گویی کتابخانه امیرکبیر
نشست قصه گویی کتابخانه امیرکبیر

نشست کتاب‌خوان کتابخانه مولوی
نشست کتاب‌خوان کتابخانه مولوی

نشست کتاب‌خوان کتابخانه مولوی
نشست کتاب‌خوان کتابخانه مولوی

نشست آموزه های دینی کتابخانه دهخدا کیان
نشست آموزه های دینی کتابخانه دهخدا کیان
1397/7/19 پنجشنبه به مناسبت هفته ملی کودک؛ اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های شهرستان شهرکرد به مناسبت هفته ملی کودک برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های شهرستان شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، به مناسبت هفته ملی کودک برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های شهرستان شهرکرد برگزار شد.

برگزاری مسابقه نقاشی ونشست قصه گویی به مناسبت هفته جهانی کودک

امیر بنی طالبی، مسئول کتابخانه عمومی امیرکبیر شهرکرد گفت: به مناسبت هفته ملی کودک، ویژه برنامه نشست قصه گویی از کتاب «خانواده مثل یک کیک است »ترجمه‌ افسانه شعبان‌‌نژاد همراه با مسابقه نقاشی ویژه این گروه سنی با موضوع تحکیم بنیان خانواده در بخش کودک این کتابخانه برگزار شد.

بنی طالبی افزود: این برنامه در راستای فعالیت های کتابخانه های عمومی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی در این کتابخانه برگزار شد.

برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه ای در بخش کودک کتابخانه مولوی

کبری حیدری، مسئول کتابخانه مولوی شهرکرد گفت : به مناسبت گرامیداشت هفته ملی کودک و با هدف تعامل بیشتر کودکان و نوجوانان با کتاب و کتابخوانی نشست کتاب‌خوان در بخش کودک این کتابخانه برگزار شد.

 در این نشست که 40 نفر از اعضای کودک کتابخانه مولوی حضور داشتند بتول اسدالهی با کتاب "تذکره الاولیا " نوشته افشین علا؛ لیلا واحد با کتاب "قصه های مرزبان نامه "نوشته رضا شیرازی؛ ترانه زمانی با کتاب" من نمی ترسم " نوشته مالی ویگانت ؛ محدثه مولایی با کتاب" روزی بود و روزی نبود " نوشته محمد میرکیانی و زهرا یوسفی با کتاب "آزمایش های علمی با آب " نوشته هلن ادوم  شرکت داشتند.

 در پایان این نشست با اهدا کتاب و لوح سپاس از شرکت کنندگان تجلیل شد.

برگزاری نشست آموزه های دینی برای اعضا کتابخانه دهخدا کیان

طیبه علی بابایی، مسئول کتابخانه دهخدا کیان گفت: به مناسبت هفته ملی کودک و در راستای پرورش نسلی موفق با الگو گیری از آموزهای دینی و مذهبی، نشست آموزه های دینی با حضور حجت الاسلام شریفی نماینده دفتر امام جمعه شهرکیان و جمعی از مادران و کودکان این شهر در محل سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکزکیان با همکاری کتابخانه دهخدا برگزار شد.

دراین نشست ابتدا به مباحث تربیتی  برای مادران اشاره و بخش دوم برنامه به آموزش مسائل دینی برای کودکان  اختصاص داده شد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.