منو


اخبار
سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل
1398/1/27 سه‌شنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری؛ مردمان پر مهر بختیاری، کودکان عزیز خوزستان را تنها نخواهند گذاشت مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از ارسال اولین کاروان کمک های اهدایی مردم و کتابداران این استان به کودکان سیل زده خوزستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گفت: همزمان با اجرای طرح ملی  پویش بهار مهربانی کتابداران این استان نیز با عشقی مثال زدنی و با تمام وجود برای آوردن لبخند بر روی لبان کودکان آسیب دیده از سیل تلاش کردند و پایگاههای کمک های اهدایی به کودکان در تمامی کتابخانه های عمومی استان مستقر شد.

وی نگاه زیبا و هوشمندانه  نهاد به کودکان آسیب دیده از سیل را ستودنی دانست و افزود : بسیاری مواقع درزمان وقوع حوادث طبیعی نیازهای عاطفی کودکان کمتر مورد توجه قرار می گیرد و آسیب روحی ایجاد شده از این حوادث تا دوران بزرگسالی همچنان موجب تألم روحی آنان می گردد ولی این اقدام ارزشمند نهاد موجب توجه بسیاری از دستگاهها  و حضور خیرین در این عرصه شد.

خلیل مقدم افزود: جمع آوری کتاب واسباب بازی برای کودکان آسیب دیده از سیل هم موجب تسلی و آرامش آنان می گردد و هم حس نوع دوستی و کمک به دیگران را در ذهن کودکان نهادینه خواهد کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهار محال و بختیاری از عموم خیرین و جامعه کتابخوان استان جهت تداوم هر چه بهتر این طرح دعوت به همکاری کرد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.