منو


اخبار
1399/2/24 چهارشنبه طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت فرماندار شهرستان شهرکرد جهت شرکت مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی عبدالعلی ارژنگ، فرماندار شهرستان شهرکرد از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، عبدالعلی ارژنگ، فرماندار شهرستان شهرکرد ضمن بیان ارزش و اهمیت جشنواره کتابخوانی رضوی در شناخت هر چه بیشتر سیره و منش اهل بیت(ع) از عموم مردم برای شرکت در این جشنواره فرهنگی، مذهبی دعوت کرد؛ متن این پیام به شرح ذیل است:


«بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ»


جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از برنامه های فرهنگی و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه کشور است که بحمدالله به دهمین ایستگاه برگزاری خود رسیده است و خیل عظیم دوستداران مطالعه و کتابخوانی و علاقه مندان به اهل بیت(ع) را با خود همراه کرده است.


آشنا ساختن آحاد جامعه با سیره و روش زندگانی امام رضا (ع) یک وظیفه محسوب می شود و شایسته است تمامی ادارات و سازمان ها در این امر مشارکت جدی داشته باشند. 


جشنواره کتابخوانی رضوی را می توان یکی از بزرگ ترین و جامع ترین مسابقات کتابخوانی در سطح کشور قلمداد کرد به گونه ای که همه می توانند در هر گروه سنی به صورت فردی یا خانوادگی در آن شرکت کنند.


اینجانب از عموم مردم ولایتمدار که ارادت و مودت خود را به خاندان پاک پیامبر (ص) نشان داده اند، دعوت می کنم در جشنواره کتابخوانی رضوی، این رویداد بزرگ فرهنگی کشور شرکت کنند و با کسب معارف و علوم اهل بیت(ع) راه بهتر زیستن را در پیش گیرند.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.