منو


اخبار
1399/2/30 سه‌شنبه با ارسال پیامی صورت گرفت؛ دعوت سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری  برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی سرپرست اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری در پیامی از آحاد مردم به ویژه جامعه هدف بهزیستی  برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، معصومه محمدی، سرپرست اداره کل بهزیستی استان در پیامی از آحاد مردم به ویژه کارکنان و جامعه هدف بهزیستی برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

سازمان بهزیستی کشور همواره سعی داشته است با اجرا و مشارکت در برنامه های متنوع فرهنگی برای ارتقای سطح کیفی و کمی مطالعات مذهبی و آشنایی با سیره اهل بیت(ع) در بین جامعه هدف و کارکنان، گام بردارد.

مطالعه در زندگی نامه اهل بیت(ع) علاوه بر آشنایی هرچه بیشتر با سیره ایشان، دریچه ای برای الگو گرفتن و تاثیرپذیری نسل جوان و علی الخصوص کودکان این سرزمین خواهد بود.

این روزها شیوع بیماری کرونا و حفظ فاصله اجتماعی و عدم حضور در اجتماعات، بهترین فرصت برای مطالعه و کتاب خواندن است که خوشبختانه در این راستا، دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فضای مجازی این فرصت را برای همه فراهم کرده است.

اینجانب ضمن قدردانی از این برنامه ارزشمند فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، همه آحاد جامعه به ویژه همکاران و جامعه هدف بهزیستی را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام، دعوت می کنم. قطعا شناخت ابعاد مختلف زندگی اهل بیت(ع) و امام مهربانمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) ما را در گسترش فرهنگ دینی و زندگی بهتر یاری خواهد کرد.« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.