منو


اخبار


1399/3/27 سه‌شنبه با هدف عملیاتی کردن طرح توسعه و تجهیز کتابخانه ها؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با هدف عملیاتی کردن طرح توسعه و تجهیز کتابخانه ها با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان روز دوشنبه 26 خرداد ماه با هدف جلب همکاری و مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی، با علی شهریار پور، رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص تعمیر و تجهیز کتابخانه ها در سال 98 بیان داشت: برخورداری از امکانات به روز کتابخانه ای از عوامل جذب و هدایت بیش از پیش مردم به سمت کتاب و کتابخانه است و وجود این امکانات می تواند زمینه ساز افزایش سرانه مطالعه گردد.

خلیل مقدم از همکاری و مساعدتهای سازمان مدیریت و برنامه ریزی در تخصیص اعتبارات به کتابخانه های عمومی تقدیر کرد و افزود: ان شا الله با نگاه مثبت آن سازمان به کتابخانه های عمومی، آن طور که شایسته  مردم فرهنگ دوست استان است به سمت توسعه و تجهیز کتابخانه ها پیش می رویم.

در ادامه علی شهریار پور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی به اهمیت کتاب و کتابخوانی در پیشرفت جامعه پرداخت و افزود: کتاب و کتابخوانی پایه و اساس پیشرفت جوامع را فراهم می کند به شرط اینکه زیرساختهای آن فراهم شود پس نباید نگران باشیم که بودجه به سمت توسعه کتابخانه ها می رود.

شهریار پور افزود: کتابخانه انسان ساز است پس باید انگیزه کتابخوانی را در مردم ایجاد کنیم و با فراهم کردن زیرساختها، شرایط را جهت تجهیز کتابخانه ها متناسب با تکنولوژی روز فراهم آوریم. 

 « کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.