منو


اخبار
1399/2/22 دوشنبه طی پیامی صورت گرفت؛ دعوت شورای مرکزی روابط عمومی های چهارمحال و بختیاری جهت مشارکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شورای مرکزی روابط عمومی های چهارمحال و بختیاری با انتشار پیامی از خانواده بزرگ روابط عمومی ها جهت مشارکت و اطلاع رسانی شایسته دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، شورای مرکزی روابط عمومی های استان به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با انتشار پیامی از خانواده بزرگ روابط عمومی ها جهت مشارکت و اطلاع رسانی شایسته این جشنواره دعوت کرد؛ متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 

داشتن دردانه ای چون رضای علی(ع) در سرزمین ایران نگینی است بر انگشتر دلها و چه سعادتی بالاتر از این مقام است، که در حریم این چنین دردانه ای باشیم .

امید است تا به مدد برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی زندگی و سخنان نغز بزرگانی چنین را یادآوریم و دل را اینگونه در چشمه زلال معرفت اهل بیت(ع) جلا دهیم.

 در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با مدد ازحضرت دوست، خادمان بی چون و چرای ارتباطات این بار خادم رضا(ع) می گردند و با همت عالی خویش این رویداد بزرگ فرهنگی را که به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است به شایستگی هر چه تمام تر به گوش جانها می رسانند.

شورای مرکزی روابط عمومی های چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام همراهی و همکاری در برگزاری جشنواره ارزشمند کتابخوانی رضوی از خانواده بزرگ روابط عمومی های استان دعوت می کند تا با مشارکت در این جشنواره در اطلاع رسانی این فعل فرهنگی و برنامه معنوی با تمامی تلاشگران این عرصه هم دل و هم صدا گردند .« کلیه حقوق مادی و معنوی برای نهاد کتابخانه های عمومی کشور محفوظ است »
Copyright © 2015 www.iranpl.ir. All rights reserved.